میخواستم بدونم برای دیپلم زبان چند واحد رو باید پشت سر بگذارم 2- مدت x

میخواستم بدونم برای دیپلم زبان چند واحد رو باید پشت سر بگذارم 2- مدت... چگونه برای یک فایل رمز میگذارند ل ...
... نباشید... می خواستم بدانم که آیا اینترنت در ایران کنترل می شود؟ اگر ما ...
... آقای میر دامادی من آتنی ویروس nod 32 smart security 3.0 را روی سیستمم نصب کردم چون ...
... برای من مدام ایمیل می فرستد که تعداد انها تا حدی زیاد است که پس از دو هفته ...
... پیش ایمیلی دریافت کردم که نوشته بود شما برنده یک قرعه کشی شدید و مشخصاتتون ...
... هک کردن را نام ببرید و انها را کام ...

... ریزی درسی برای یک پشت کنکوری وچگونه ...
... نباشید......ببخشید من دانش آموز تجربیسال سوم دبیرستان هستم قبل از اینکه ...
... بدانم گکه ما در روز باید چند ساعت درس بخوانیم ؟ اگر مثلا من بیشتر ...
... دانش اموز سال دوم ریاضی بودم بامعدل 19/59درفصل تابستان برای موفقیت تحصیلی ...
... من اول دبیرستان هستم خواهشمندم برنامه درسی به من ارایه کنید تا بتوانم ...
... برای پیشرفت تحصیلی باید درچه حد درس بخوانم تا در مدرسه ی تیز هوشان به ...
حمایت از ما | مشهدهاست
`

میخواستم بدونم برای دیپلم زبان چند واحد رو باید پشت سر بگذارم 2- مدت
با سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم برای دیپلم زبان چند واحد رو باید پشت سر بگذارم
2- مدت آن چه قدر طول میكشد
3-با عرض معذرت معتبرترین آموزشگاه زبان كدام است و آیا اگر دیپلم زبان بگیرم تسلت كامل به مكالمه و معنی داریم یا نه فرمالیته است
4- در مورد آزمون تافل یك توضیح كامل دهید
5- در رابطه با دیپلم هزینه آن چه قدر است
با تشكر
- 24 ساله - لیسانس
پنج شنبه 4/12/1384

پاسخ :
با سلام
در مورد دیپلم زبان و اطلاعاتی كه در مورد آن خواسته اید نمی توانم كمكی بكنم چون اطلاعاتی در دست ندارم ، برای این كار می توانید با روابط عمومی آموزش پرورش و یا دفتر منطقه آموزشی خودتان تماس بگیرید.

در حال حاضر آموزشگاههای زبان خوب زیادی وجود دارد .در مورد كلاس زبان معتبر نیر ما نمی توانیم مستقیما هیچ موسسه خاصی را به شما معرفی كنیم اما می توانیم نكاتی در مورد یك آموزشگاه خوب و مناسب ذكر كنیم كه به شما در انتخاب یك موسسه خوب و مناسب با خواسته های شما كمك كند:

1 . كلاس زبان مناسب كلاسی است كه با نیازهای زبان اموزی شما هماهنگی داشته باشد و سیستم كاری ان با اهداف شما تطابق داشته باشد . برای مثال حتما شنیده اید كه می گویند فلان موسسه سیستمش بر اساس گرامر است یا فلان موسسه بر اساس مكالمه ، یا فلان موسسه بیشتر روی مكالمه و شنیدن و صحبت كردن كار می كند اما دیگری بیشتر روی گرامر تاكید دارد . حال شما باید این هركدام از این روش هارا با نیازهای خودتان بسنجید و ببیند كدام سیستم را ترجیح می دهید.


2. كتاب ها و منابعی كه هر موسسه از روی آن ها وبه سیستم ان ها تدریس می كند را بررسی كنید و ببینید ایا بروز و مناسب است یا خیر.


3. برای اینكه بدانید موسسه ای خوب است یا نه می توانید با دوستان یا نزدیكانی كه اموزش در ان موسسه را تجربه كرده اند نیز مشورت كنید چون آن ها نقاط قوت و ضعف ان موسسه را بهتر می دانند ( البته در هر حال در نظر داشته باشید كه این نظرها نظراتی كاملا شخصی است و ممكن است بنا بر سلیقه فرد مشورت دهنده به شما متفاوت باشد پس سعی كنید در شنیدن نظرات ، تحلیل های منطقی را از ابراز سلیقه های شخصی جدا كنید.)


4. برخی موسسات بدلیل شیوه متفاوت كار یا كیفیت بالای آموزششان معروفتر از بقیه هستند . می توانید با پرسش و پاسخ و بررسی یكی از چند اموزشگاه معتبر موجود را كه عده بیشتری از ان راضی هستند یا فارغ التحصیلانش سواد بالاتری در زبان دارند را انتخاب كنید


5. و نكته اخر اینكه : درست است كه انتخاب یك آموزشگاه مناسب اهمیت زیادی در روند یادگیری زبان دارد اما در هر حال مهمترین قسمت قضیه خود شما هستید كه تا چه حد آمادگی و تمایل استفاده از شرایط و امكانات اموزشی یك موسسه را داشته باشید.شما حتی در یك موسسه متوسط هم می توانید تا سطوح بسیار خوبی پیشرفت كنید و بالعكس در بهترین موسسه ها هم مدام درجا بزنید. بنابراین پس از دقت و توجه كافی در انتخاب موسسه مناسب با پشتكار و انگیزه كار یادگیری را آغاز كنید.


در مورد اینكه تسلطتان در زبان با گرفتن دیپلم زبان چقدر خواهد بود هم خودتان باید تحقیق كنید اما نكته ای كه مسلم است اینكه مطمئنا روی صحبت كردن و گوش كردن ( مكالمه ) بهیچوجه كار چندانی نمی شود.

آزمون تافل مخفف "تست انگلیسی بعنوان یك زبان خارجی " است و نشان دهنده میزان مهارت شما در زبان انگلیسی از نظر گرامر ، شنیدن ، درك مطلب ،صحبت كردن و نوشتن است . این آزمون در حقیقت همه توانایی های شما را در زمینه یك زبان اندازه گیری می كند.

1. برای شركت در این آزمون شرایط خاصی لازم نیست فقط شما باید برای شركت در آن ثبت نام كنید و هزینه ای حدود صد و پنجاه هزار تومان كه هزینه ثابت این آزمون در همه جای دنیا است را بپردازید تا بتوانید در آن شركت كنید .

2. در حال حاضر این آزمون در ایران نیز برگزار می شود و همچنین شما می توانید برای شركت در این آزمون به كشورهای اطراف مانند تركیه یا دبی نیز سفر كنید .در دبی و تركیه و كشورهایی نظیر آن این آزمون به دفعات بیشتر برگزار می شود اما در ایران هر سال چند بار محدود برگزار می شود.

3. مدت اعتبار این آزمون دو سال است و پس از دو سال نمره شما دیگر اعتباری نخواهد داشت.

4. سقف نمره این آزمون عدد 676 است و هیچكس هم در این آزمون رد نمی شود بلكه هركس در مجموع چند بخش نوشتن و شنیدن و درك مطلب و گرامر نمره ای می گیرد. حال هر كدام از دانشگاههای خارجی یا موسسات یا كشورهای خارجی انگلیسی زبان كه شما بخواهید در آن جا ادامه تحصیل دهید یا خدمات دیگری از آن ها بگیرید سقفی از نمره در آزمون تافل را ملاك قرار می دهند و می گویند كه نمره تافل شما برای مثال نباید كمتر از 550 یا 600 باشد . این سقف برای هر دانشگاه یا هر موسسه خارجی یا هر شرایطی متفاوت است و بستگی به ان موسسه دارد كه چه سقفی را برای نمره تافل شما بعنوان یكی از شرط های قبولی تعیین كند . اگر نمره تافل شما كمتر از این حد باشد شما شرط لازم را دارا نخواهید بود و در پذیرش رد می شوید و هرچه نمره تافل شما بالاتر از آن سقف باشد برای شما امتیاز محسوب خواهد شد.( اصولا سقفی كه اكثر دانشگاهها ت

 اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


... بسیج هستم اخیرا بازرسی حوزه مشكلاتی برام به وجود آورده كه میدونم خلاف ...
... نباشید. پدر من در زمان جنگ در زابل خدمت سربازی کرده است.حال می خواستم ...
... گرامی اختلاف نام بین ایران و عراق بر سر رودخانه مرزی (اروند رود یا شط ...
... رئیس ستاد مشترک چیست وتا کنون چه اشخاصی این مقام را داشتند با تشکر و ...
... مورد انقلاب و دفاع مقدس داشتم از شما ممنون میشم پاسخ آنها را بدهید. 1.اولین ...
... لطفا شعر 22بهمن رو برام بگویید و چند پیام انقلابی رو لازم دارم ممنون ...

... شد میخواستم برم انجمن. ظاهرا اشتباهی اومده ام جایی كه هیچ ربطی به انجمن ...
... سایت زیر را معرفی كنید
www.sosoz.com ...
... در سایت یاهو خراب شده بعد هم كه می خواهم در اصلاح اطّلاعات عضویت ایمیلم ...
... كه نرم افزار Dance ejay 4 or 5 or 6 را دانلو ...
... (ع): ارحم ترحم سلام علیكم چندی پیش در قسمت نظرات سایت این موضوع را مطرح ...
... ke bakhshe pezeshki shoma hanooz shoro be kar nakarde betonam az shoma komak begiram bande darbareye afsordegi dar doorane javani ...

سایر مطالب

*